En Yetkin Çözüm Ortağınız

ManageEngine, IT yöneticilerinin işlerini daha kolay bir şekilde yapabilmesi için kapsamlı araçları bulunan bir BT yönetim yazılımıdır. 


Büyüklük veya bütçeden bağımsız olarak tüm işletmeler için uygun esnek çözümlere öncelik verir. 30'un üzerinde ürünü ve ücretsiz araçları sayesinde BT'nin ihtiyaç duyduğu her şeyi uygun fiyatlarla sunmaktadır. ManageEngine, BT'yi optimize etmek ve verimli hale getirmek için entegre yazılımlarıyla Ağ ve cihaz yönetiminden Güvenlik ve servis masası yazılımına kadar kapsamlı bir yaklaşım ile BT’yi bir araya getiriyor.

Günün sonunda BT departmanı, son kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmaktadır. Bu çalışmalarını şeffaf, raporlanabilir ve kaliteli verebilmeleri için bu ve buna benzer yazılımların kullanılması ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

Tüm Çözümler

ManageEngine kullanıcıları ağ, sunucular, uygulamalar, masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar, servis masası, Active Directory ve Güvenlik dahil olmak üzere BT alanlarının tüm yönlerini yönetmeye yardımcı olmak için 30'dan fazla araçtan oluşan bir yazılım ailesine sahiptir. 

En zor BT yönetimi sorunlarınız için bile eksiksiz ve kolay çözümlerimiz var.

IT Service Çözümleri
Server&Client Çözümleri
Monitoring Çözümleri
IT Security Çözümleri
Active Directory Çözümleri
IT Service Çözümleri

IT Servis Hizmetini, Müşteri Desteğini ve IT Envanter yaşam döngüsünü yönetmek için öne çıkan çözümler

ITIL çerçevesinde oluşturulmuş entegre varlık ve proje yönetimi içeren bir yardım/hizmet masası yazılımıdır. 

IT ekiplerini günlük karmaşayla mücadele etmekten muhteşem müşteri hizmetleri sunan ekiplere dönüştürerek ezber bozan bir yazılımdır. 

Organizasyonların IT veya NonIT envanterlerini otomatik tarama veya manuel ekleme yöntemleri ile kayıt altında tutabilmelerini sağlayan web tabanlı bir envanter yönetim yazılımıdır.

Organizasyonların müşteri sorun bildirimlerini, müşteri hesaplarını ve irtibat bilgilerini, hizmet ve bakım sözleşmelerini etkili bir şekilde yönetmelerini ve kullanımda üstün bir müşteri deneyimi yaşamalarını sağlayan web tabanlı bir müşteri destek yazılımıdır.

Verileri çabuk kavranabilen raporlara dönüştürmek için dosyalar, URL yayınları ve SQL ya da NoSQL veritabanları dâhil olmak üzere çeşitli kaynaklardan aldığı verileri işleyerek görsel raporlar oluşturmaya yarayan bir BI yazılımıdır

Server&Client Çözümleri

Sunucu, İstemci ve Mobil cihazlarını merkezi olarak  yönetmek için öne çıkan çözümler

Windows, Mac ve Linux işletim sistemine sahip sunucular, masaüstü ve taşınabilir bilgisayarları tek bir noktadan yönetmenizi ve akıllı telefon, tabletler gibi mobil aygıtlarınızın yönetimi için de tasarlanmış bir yazılımdır. 

Merkezi olarak tüm uç noktalarda kapsamlı zaafiyet tarama, değerlendirme ve iyileştirme sağlayan entegre tehdit, zaafiyet ve yama yönetim özelliklerini barındıran bir yazılımdır.

Kurumsal güvenlikten ödün vermeden çalışan verimliliğini artırarak işletme iş gücünü mobilite gücüyle donatacak şekilde tasarlanmış kapsamlı bir mobil cihaz yönetim yazılımıdır.
Belirlenen kurallara göre uygulamaların tek bir merkezden yönetilmesini sağlar. Whitelist ve Blacklist oluşturma özelliği sayesinde yönetim altında olan bilgisayarlar üzerinde istediğiniz uygulamaların çalışmamasını veya çalışmasını sağlayan bir yazılımdır.

Monitoring Çözümleri

Network, Sistem ve Uygulama altyapısının performans olarak her yönden izlemek için öne çıkan çözümler


Çoklu izleme araçlarına olan ihtiyacı ortadan kaldıran ve tüm network, sistem ve uygulamalarda daha fazla görünürlük sağlayan tümleşik bir performans izleme ve yönetimi çözümüdür.

Uygulama performans yönetimi bünyesinde; sunucu, uygulama, veri tabanı, web hizmetleri, sanallaştırma, bulut ve IT yöneticilerinin işletme kaynaklarını etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olacak daha birçok izleme seçeneğini barındıran çözümdür.

Switch, router, firewall gibi birçok network cihazı için web tabanlı bir yönetim sağlayarak aynı zamanda konfigurasyon yedeklerini alarak Network yöneticilerinin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.

Eksiksiz bir trafik analiz aracı olan Netflow Analyzer, ağ üzerinde kimin veya hangi departmanın, hangi uygulamalar üzerinden ne şekilde band genişliğini tükettiğini ortaya çıkaran ve raporlayan yazılımdır. 

IT Security Çözümleri

IT güvenliğini yönetmek, uygunluğu sağlamak ve kullanıcı etkinliğini denetlemek için öne çıkan çözümler

BT yapısında ihtiyaç duyulan tüm günlük yönetimi ve ağ güvenliği ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamayı sağlayan  geniş çaplı, etkin bir SIEM yazılımıdır. 

Kuruluşların parola, belge ve dijital kimlik gibi paylaşılan hassas bilgilerini depolamak ve yönetmek için kullanılan güvenli bir kasa olmasının yanında kapsamlı bir ayrıcalıklı erişim yönetimi yazılımıdır.

BT için Uyumluluk ve Olay Günlüğü Yönetimi Yazılımıdır. EventLog Analyzer pazardaki en uygun maliyetli Güvenlik Bilgisi ve Olay Yönetimi (SIEM) yazılımını sunar. 

SSH anahtarlarını ve SSL sertifikalarını birleştirmenize, kontrol etmenize, yönetmenize, gözlemlemenize ve tüm yaşam döngüsünü denetlemenize yardımcı olan bir web tabanlı çözümüdür. 

Active Directory Çözümleri

Microsoft ürün ortamlarında kimlik ve erişim yönetimi için öne çıkan çözümler

AD Yöneticilerine ve Yardım Masası teknisyenlerine günlük etkinliklerinde yardımcı olan, basit ve kolay kullanılan bir Windows Active Directory Yönetim ve Raporlama Çözümüdür.


Domain Controller, FileServer, MemberServer ve Workstation gibi ağınızdaki kritik kaynakların denetlenebilmesine olanak sağlayan yazılımdır. 


Active Directory çatısı altındaki kullanıcıların kendi kendine şifre resetlemelerini sağlarken güvenliği elden bırakmayan, kullanıcılara çok çeşitli kimlik doğrulama yöntemleri sunan bir şifre resetleme ürünüdür.

Kapsamlı arayüzü ile Exchange Online, Azure Active Directory, Skype, OneDrive, Microsoft Teams ve diğer Office 365 hizmetlerini tek bir panelden yönetmenizi sağlayan çözümdür.