Modern RPA, Hyperautomation ve Entegrasyon Çözümü

Yapay zeka tarafından desteklenen, makina öğrenimine sahip bir Hyper Automation platformudur ve rutin görevleri otomatikleştirmeye yardımcı olur. Ayrıca ürün %100 web tabanlı, herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmeyen sürükle bırak tasarım merkezi sayesinde kolay kullanım sunar. AutomMate Farklı üreticilere ait uygulamaları entegre ederek dijital entegrasyon noktası olduğunu kanıtlar. Şemsiye bir çözüm sunmaktadır.

Otomasyon

Herkesin süreç otomasyonu yapmasına izin veren web tabanlı bir tasarım stüdyosudur. Sürükle-bırak özelliği ile kod bilmeye gerek duymadan süreçlerinizi kolayca tasarlayabilir ve otomatikleştirebilir.

Entegrasyon

AutomMate Kurumsal Entegrasyon Platformu, üçüncü taraf ve şirket içi uygulamaların dakikalar içinde iletişim kurmasını sağlayan yüzlerce kullanıma hazır entegrasyon botu sağlar.


Yapay Zeka

AI Center, Makina öğrenme modellerini otomasyon iş akışlarınıza sürükleyip bırakın ve bilişsel süreçleri otomatikleştirmeye başlayın. Veri bilimi geçmişi gerekmez!


LCAP

Entegrasyon, otomasyon ve AI ihtiyaçları için No Code / Low Code platformu.

e-iPaaS

Kullanıma hazır entegrasyon botları. iPaaS, uygulamaların bir kuruluşa nasıl entegre edildiğini standartlaştırmaya olanak tanır.

AI & ML

Sürekli olarak anında makine öğrenimi modelleri. Makine öğrenimi modellerini otomasyon iş akışlarınıza sürükleyip bırakın.​

iBPM

Uygulamalar ve yapay zeka ile entegrasyon gibi insan işbirliğine yönelik gelişmiş destekle akıllı iş süreci yönetimi.

Chatbot ITSM

WhatsApp veya diğer mesajlaşma uygulamaları üzerinden ITSM entegrasyonu

Cloud

Bulut uygulamaları ve entegrasyonları için kullanılabilir

Autom Mate Hizmetlerinizi Nasıl Güçlendirir?

Hizmet mükemmelliğinin norm olduğu bir geleceğe hoş geldiniz

Autom mate Service delivery

Mükemmel Hizmet Deneyimi

Müşterileriniz ve son kullanıcılarınızla anlamlı yollarla etkileşim kurarak kalıcı ilişkiler geliştirin. Uygulamalarınızı zahmetsizce bağlayın ve senkronize edin. Entegrasyonun karmaşıklığına elveda deyin. Autom Mate ile bu, bir ışık düğmesini çevirmek kadar basit. Yüzlerce kullanıma hazır entegrasyon arasından seçim yapın veya tek bir satır kod yazmadan kendi entegrasyonunuzu oluşturun.

Autom mate service operation and delivery experience

Hizmet Operasyonları ve Teslimat Deneyimi

Hizmet operasyonları ve teslimatının başarılı bir işletmenin bel kemiği olduğunu biliyoruz. Son teknoloji çözümlerimizle, operasyonlarınızın her yönünü optimize etmenizi, kolaylaştırmanızı ve yükseltmenizi sağlıyoruz. Hizmet görevlerinizin %50'sine kadarını otomatikleştirerek operasyonlarınızı dönüştürün. Hassasiyetin verimlilikle buluştuğu, kullanıcı memnuniyetini artıran bir dünyaya dalın. Benzersiz tasarrufları deneyimleyin ve maliyet verimliliği ile hizmet mükemmelliğinde bir devrime tanık olun.

Auto mate service integration and AI

Hizmet Entegrasyonu ve Yapay Zeka

Hizmet Teknolojisi Optimizasyonu stratejik avantajınız haline gelir ve her gün hizmet operasyonlarınızı bir sonraki seviyeye yükseltmek için yeni fırsatlar sunar. Robotların sadece yaptığı değil, düşündüğü geleceğe adım atın. Yüksek geliştirici fiyatları olmadan teknoloji yeteneklerinizi artırın. Autom Mate'in geleceğe dönük otomasyon ve entegrasyon yetenekleri, hizmet teknolojinizi tamamen dönüştürmek için burada.

Autom Mate Entegrasyon Platformu

Detaylı Bilgi Almak İstiyorum