​Neden WOTECH ?

Biz Kimiz ?

​​​Hakkımızda

Teknoloji ortağınız olarak ihtiyaçlarınızı anlamak, bu ihtiyaçlarınız için çözümler sunarak sizlerin farklı projelere odaklanmanıza yardımcı olup, işlerinizde daha verimli ve başarılı olabilmenizi sağlamaktır. 


WOTECH Bilgi Teknolojileri müşterilerine sadece ürün ve çözüm sunan bir iş ortağı olmak yerine, teknoloji konusunda bir yol gösterici olmayı kendine hedefler.

Misyonumuz

Müşterilerimizin güncel ihtiyaç ve sorunlarına geleceğin teknolojilerini kullanarak verimlilik, kalite, hız katmaktır.


Vizyonumuz

Müşterilerimize sunacağımız tecrübelerimiz, güvenilirliğimiz, desteğimiz ile ekosistemin en etkin, güvenilir ITSM danışmanlığı veren şirketi olmaktır.


30+

Çözüm Portföyü

10+

Sertifika Sahibi

Uzman Kadro

10+

Yıl

Tecrübe

Sertifikalarımız

Biz, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kalite ve uzmanlık sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve en son teknolojiyi takip etmekteyiz. Çözüm ortağı olduğumuz ürünlerin profesyonel sınavlarını başarıyla tamamlayarak bu ürünlerin sertifikalarına sahip olduk. Bu sertifikalar, ekip üyelerimizin ürünlerle ilgili derinlemesine bilgi ve deneyime sahip olduğunu doğrulamaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde yüksek standartları koruyarak, iş ortaklarımıza güvenilir ve kaliteli bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.
ITIL Sertifikası
ManageEngine Sertifikası


ManageEngine Endpoint Central Sertifikası